Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

RODINNÉ DOMY, CHATY A ZAHRADY

mlha mestska zahradaMáte venkovní terasu, kterou v horkých letních dnech nemůžete plnohodnotně využívat, trápí Vás vysoké teploty, suchý vzduch či polétavý hmyz?  Máme pro Vás řešení v podobě vysokotlakých mlžících jednotek. Elektrická jednotka natlakuje rozvody vody až na 60bar (ve vodovodu máme běžně 3-5 bar), což zaručuje na výstupu velmi jemné kapky a vysoký efekt chlazení. Protože se voda  na výstupu z trysek okamžitě rozptýlí, je zaručena bezpečnost i v případě kontaktu kůže s tryskou v pracovním režimu.

Díky jedinečnému efektu vody jsou vysokotlaké mlžící jednotky vhodné i pro alergiky a astmatiky. Velmi jemná mlha na sebe navazuje částečky polétavého prachu a pylu a vytváří tak v blízkém okolí čistou zónu.

Parné a suché dny jsou utrpením i pro kardiaky a seniory. Použitím mlžících jednotek tak mohou nyní  i oni vyjít do venkovních prostor, na zahrádky či náměstí... a plnohodnotně si užívat teplých letních dnů.

 instalace trysky mlžení

Proč právě naše jednotky?

jednotka

Jedná se o velmi jednoduché a téměř bezúdržbové jednotky pro rychlou a snadnou instalaci kdekoliv ve venkovních prostorách. 

Ať už přemýšlíte nad instalací na dřevěnou pergolu, kovový rám nebo fasádu, námi nabízené potrubní rozvody jsou natolik flexibilní a dle Vašich potřeb přenastavitelné, že nikdy nebudete mít problém s jejich instalací ani přenastavením.

Hlavní výhodou systému je vysokolaká jednotka, která na výstupu do rozvodu vody (resp. trysek) dodává vodu pod tlakem 60 bar. Tímto vysokým tlakem je zaručena kvalita a jemnost vodní mlhy, která dokáže efektivně schladit okolní prostředí aniž by docházelo ke skrápění a vlhčení materiálů = voda se stihne odpařit při minimálním odstupu objektu od trysky cca 75-100 cm.

sada "BASIC TIME"

Cena celé Sady:      24 499,- S DPH 

CO NABÍZÍME? 

PŘIJEDEME - NAVRHNEME - POMŮŽEME S INSTALACÍ - ZAUČÍME VÁS !!!

ZAJIŠŤUJEME (PO)ZÁRUČNÍ) SERVIS

RD_krsičkaNámi nabízený modulární systém obsahuje nerezovou vysokotlakou jednotku s digitálním displejem, manuál v CZ i AJ, náhradní těsnění, kvalitní filtr pevných částic, dále pak rozvody vody - vysokotlaká hadice, nerezové držáky trysek a nerezové trysky s antidrop technologií (technologie proti úkapu vody).

Vysokotlaká jednotka je díky své ergonomii, váze a rozměrech vhodná zejména pro použití v domácnostech a komerčních prostorech. Tomu odpovídá i nižší stupeň krytí (IP 23) oproti dražším průmyslovým jednotkám, kde se používá s krytím IP 54 a větším. Jednoduché ovládání pomocí digitálního displeje zaručuje okamžité, snadné a přehledné naprogramování (cyklování) jednotky dle konkrétních podmínek a potřeby zákazníka. Součástí jednotky je i integrovaný regulátor množství průtoku vody a odhlehčovací ventil s bypassem.

Společně s jednotkou jsou v sestavě dodávány vysokotlaké hadice, průběžné a koncové držáky trysek a trysky samostné. Všechny tyto dodávané komponenty splňují z bezpečnostních důvodů normy EU pro komerční i průmyslové použití.  

 

Výhody?

  • snadná a rychlá instalace díky nástrčným dílům
  • jednoduchá obsluha pomocí digitálního displeje
  • flexibilní a přesná konfigurace provozních režimů jednotky
  • přehledný digitální displej s časovačem
  • regulace průtoku vody
  • odlehčovací ventil s bypassem proti odkapávání vody z trysek při přebytečném tlaku
  • modulární systém umožňuje jakékoliv varianty instalace
  • možnost doplnění o další periferie (kruhový držák trysek na ventilátor, držáky 2 a více trysek, ventilátory, filtry, čidla...)

 

vodní mlha detail

 

dot