Rodinné domy, chaty

Obchodní oddělení

+420 556 205 367

obchod@pks-servis.cz

Technik

+420 604 712 344

technomist@technomist.cz

Rodinné domy, chaty

Máte venkovní terasu a v horkých letních dnech ji nemůžete plnohodnotně využívat? Trápí vás nepříjemné vysoké teploty, suchý vzduch a nepříjemný polétavý hmyz? Tohle všechno vám pomůžeme vyřešit! Naše vysokotlaké mlžící jednotky jsou tou správnou volbou. Díky nim se vám otevře nový svět příjemného a osvěžujícího chlazení, který vám umožní plně vychutnat teplé letní dny.

Elektrická jednotka dokáže nalakovat rozvody vody až na 60 barů (ve srovnání s běžnými 3-5 bary ve vodovodu). To zajistí výstup velmi jemných kapének a vysokou efektivitu chlazení. Díky okamžitému rozptýlení vody na výstupu z trysek je zaručena bezpečnost, i kdyby došlo k přímému kontaktu kůže s tryskou během provozu.

Jedinečný efekt vodní mlhy je prospěšný nejen pro pohodlí, ale také pro zdraví alergiků a astmatiků. Velmi jemná mlha zachytává částečky polétavého prachu a pylu, tím vytváří v blízkém okolí čistou zónu.

Parné a suché dny mohou být utrpením zejména pro kardiaky a seniory. S našimi mlžícími jednotkami se i oni mohou teď vydat ven do venkovních prostor, na zahrádky nebo na náměstí a naplno si užívat teplých letních dnů.

PROČ PRÁVĚ NAŠE JEDNOTKY?

 • Jednoduchá a téměř bezúdržbová instalace: Naše jednotky jsou navrženy tak, aby byla rychlá a snadná instalace možná kdekoliv ve venkovních prostorách.
 • Flexibilní potrubní rozvody: Bez ohledu na to, zda přemýšlíte o instalaci na dřevěnou pergolu, kovový rám nebo fasádu, naše nabízené potrubní rozvody jsou natolik flexibilní a přenastavitelné dle Vašich potřeb, že instalace a přizpůsobení nikdy nebude představovat problém.
 • Vysokotlaká jednotka: Hlavní výhodou našeho systému je vysokotlaká jednotka, která dodává vodu do rozvodu (do trysek) pod tlakem 60 barů. Tímto vysokým tlakem dosáhneme kvalitní a jemné vodní mlhy, která efektivně schladí okolní prostředí bez skrápění a vlhčení materiálů. Voda se ihned odpaří při minimálním odstupu objektu od trysky (cca 75-100 cm).

Námi nabízený modulární systém zahrnuje nerezovou vysokotlakou jednotku s digitálním displejem, manuál v českém i anglickém jazyce, náhradní těsnění a kvalitní filtr pevných částic. Dále jsou součástí systému rozvody vody, vysokotlaká hadice, nerezové držáky trysek a nerezové trysky s anti drop technologií (proti úkapu vody).

Tato vysokotlaká jednotka je speciálně navržena s ohledem na ergonomii, váhu a rozměry pro použití v domácnostech a komerčních prostorech. S krytím IP 23 nabízí ideální kompromis mezi cenou a použitelností, zatímco dražší průmyslové jednotky mají vyšší stupeň krytí IP 54 a více. Digitální displej umožňuje snadné a rychlé naprogramování (cyklování) jednotky podle konkrétních podmínek a potřeb zákazníka. Součástí jednotky je také integrovaný regulátor průtoku vody a odlehčovací ventil s bypassem, který zabraňuje odkapávání vody z trysek při přebytečném tlaku.

Celý systém je dodáván s vysokotlakými hadicemi, průběžnými a koncovými držáky trysek a samostatnými tryskami, které všechny splňují bezpečnostní normy EU pro komerční a průmyslové použití.

VÝHODY?

 • Snadná a rychlá instalace díky nástrčným dílům.
 • Jednoduchá obsluha pomocí digitálního displeje.
 • Flexibilní a přesná konfigurace provozních režimů jednotky.
 • Přehledný digitální displej s časovačem.
 • Regulace průtoku vody.
 • Odlehčovací ventil s bypassem pro zachování bezpečnosti při přebytečném tlaku a zabránění odkapávání vody z trysek.
 • Možnost modulární konfigurace pro jakékoliv varianty instalace.
 • Možnost doplnění o další periferie, jako je kruhový držák trysek na ventilátor, držáky pro více trysek, ventilátory, filtry, čidla a další.

S naším vysokotlakým modulárním systémem získáte kvalitní a snadno ovladatelnou technologii pro účinné chlazení a osvěžení v domácnostech i komerčních prostorách.