Vývoj, výroba, prodej a servis

Vodní mlha a úprava prostředí

Technomist - Úprava prostředí vodní mlhou

Společnost PKS servis spol. s r. o.  přináší prostřednictvím své obchodní značky TechnoMIST speciální vysokotlaké jednotky na výrobu vodní mlhy, a to jak v průmyslovém, tak i komerčním prostředí.

Právě díky systému vysokotlaké vody, kdy je na výstupu vody tlak okolo 70 bar, se tvoří velmi jemná vodní mlha a ochlazuje okolní prostředí. Toho je dosaženo díky speciálně konstruovaným tryskám s velmi malým výstupním otvorem, což umožňuje vytváření extrémně malých vodních kapiček o rozměru menším než 0,1 mm. Tento systém je účinný zejména při chlazení a zvlhčování prostředí.

Pro zvýšení efektivity chlazení a dopravě vodní mlhy na větší vzdálenosti se používají ventilátory. Společnost PKS servis spol. s r. o. nabízí speciální kruhové držáky, které umožňují snadnou montáž ventilátorů a jejich efektivní nasazení ve spojení s vysokotlakými jednotkami.

Dále nabízíme už kompletní sady pro rychlou instalaci. Jsou vhodné zejména pro menší terasy do velikosti 20 m2. Díky nim lze vodní mlhu snadno a rychle nainstalovat.

Servis a technické poradenství

Vlastní vývoj, výroba a montáž celků

Komplexní záruční a pozáruční poradenství

Dlouholetá praxe a znalost národních a světových standardů

Profesionální a zkušený tým montérů a techniků