Cz En

Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Vysokotlaká mlžící jednotka EVOLUTION Time "var"

EVOLUTION TIME VARProfesionální řada vysokotlakých mlžících jednotek ideální pro malé a střední rozvody s průtokem v rozsahu 0,5 - 5 l/min. Jednotka je vybavena vysoce odolným průmyslovým jednofázovým motorem a odolným vysokotlakým čerpadlem o třech keramických pístech v robustní kovové skříni. Díky použitým vysoce kvalitním komponentům (keramické písty, měděná hlava, vysoce odolné průmyslové těsnění) je zaručena dlouhá životnost jednotky. Jednotky z řady EVOLUTION jsou konstruovány tak, aby zabezpečily provoz náročných mlžících systémů stejně kvalitně a efektivně jako nejvyšší robustní profesionální vysokotlaké jednotky (NT-FOG-GM).

BPS (biult-in by-pass valve) - standarní výbavou jednotek je vnitřní zabudovaný by-pass systém, který zajišťuje neustálou cirkulaci vody uvnitř jednotky při pause v mlžícím cyklu. Jednotky tak ani nepotřebují pro vypnutí mlžení odlehčovací ventil - voda v rozvodu mlžícího okruhu se vrátí zpět.

TIME - Všechny jednotky dodávané s digitálním časovačem umožňují přizpůsobovat provoz systému, regulovat rozprašování mlhy podle denních a nočních cyklů a tím šetřit energii a vodu při dosažení optimálních okolních teplot.

VAR  (Variable Flow Rate) -  Jednotka umí automatický měnit průtok při menším nebo naopak větším odběru vody tak aby nedošlo k poškození jednotky.

Techické funkce:

  • Může provozovat několik linek trysek
  • Automatické vypnutí při uzavření všech linek
  • Automatické vypnutí při vypnutí přívodu vody
  • Automatické vypnutí při poklesu tlaku (např. dírou v trubce)
  • Bezpečnostní ventil
  • Manometr
  • Automatický proměnný průtok

 

technické parametry

model jednotky (tlak)

tlak
(bar)

průtok vody
(l/min)

počet trysek*
(min./max.)

pokrytí**
(m2)

napětí
(V-Hz)

výkon
(W)

EVOLUTION 1  70

0.5 - 2.5

5-30 až 60  230-50 800
EVOLUTION 2  70 1 - 5 10-60 až 120  230-50 1000
* platí pro trysky velikosti 0,20 mm
** pro liniové chlazení a použití trysek 0,20 mm, orientační údaj

 

dot