Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Chlazení výrobních hal - plošná úprava prostředí

chlazení výrobních prostor 2

Chlazení hal vodní mlhou je velmi efektivní proces. S minimálními náklady na energie dochází k pokrytí velké plochy, kterou dokážete ochladit  v relativně krátkém časovém úseku oproti konvenčním technologiím.

Vodní mlha je rozprostřena do prostoru pomocí regulovatelných průmyslových ventilátorů s vlastní oscilací. Vodní mlha se po rozprostření v prostoru začne odpařovat a odebírat teplo. Teplý vlhký vzduch stoupá a chladný zvlhčený vzduch klesá k zemi. Ochlazení se teplotně pohybuje kolem 8°C, ale pocitově to může být o další 2-3°C víc. 

 

 chlazení výrobních prostor 3  chlazení výrobních prostor rozvaděč 1  chlazení výrobních prostor rozvaděč 2

Rozsah dodávky

V případě instalace systému do hal dodáváme řešení na klíč. S dodávkou technologie vysokotlaké vodní mlhy dodáváme na míru vyráběné i vlastní řídící systémy a rozvodnice.

Dle potřeb a požadavků zákazníka navrhneme a sestavíme elektrickou skříň, kterou vybavujeme přehledným dotykovým displejem s ovládáním celé soustavy. Ovládat lze jak jednotlivé periférie (vysokotlaká čerpadla, ventilátory, vysokotlaké okruhy pomocí ventilů aj.) v manuálním režimu, tak celou soustavu v automatickém režimu.

Ovládání je pomocí našeho vlastního software vyvinutého pro potřeby chlazení hal a vždy úpravován pro konkrétní řešení.

dot