Facebook  Instagram  Linkedin  Youtube

Osvěžování vzduchu


osvěžení vzduchuDíky našemu vysokotlakému mlžícímu systému a jeho tryskám, se vytváří velmi jemná vodní mlha o kapkách velikosti i menší než 0,10 milimetr. Tyto kapičky jsou rozprašovány do vzduchu, kde se rychle odpařují do plynného stavu a tak zvlhčují prostředí, což vede k osvěžování vzduchu.

U našich mlžících systémů nám nezáleží jen na ochlazování vzduchu, ale myslíme i na zdraví uživatelů. Smyslem naší práce je nabídnout takový mlžícíc systém, který by byl i z pohledu zdraví prospěšný, usnadňoval dýchání v parných letních dnech a nedráždil naše tělo.

Osvěžováním venkovních i vnitřních prostor vodní mlhou výrazně potlačujeme prašnost, respektive eliminujeme výskyt polétavých částic a pylu. To uvítají zejména alergici a astmatici, kterým se tak v prostorách ošetřených vodní mlhou mnohem lépe dýchá.

Oproti konvenčním klimatizačním jednotkám sice dochází k ochlazování prostředí na konkrétních místech, ale vzduch je vodní mlhou zvlhčován a je příjemnější k dýchání, což ocení především naši starší spoluobčané, kteří parné letní dny snášejí hůře.

Navíc oproti konvenčním klimatizacím lze snadno a efektivně využít v jakémkoliv větraném prostředí nebo právě jako venkovní klimatizace.
Klasické klimatizační jednotky jsou často řešeny jedním výdechem, ze kterého proudí suchý zchlazený vzduch, který nás dráždí a často způsobí spíše nachlazení, namísto příjemného osvěžení.

U našeho vysokotlakého mlžícícho systému je ale vše jinak a nabízíme vám v horkých dnech vaší vlastní malou oázu v podobě venkovní klimatizace.

dot